Tuvojas ikgadējā Starpkonfesionālā Tautas lūgšanu sapulce „Dievs, svētī Latviju!”

Jau drīzumā, 19. oktobrī, Rīgā, Skonto hallē, notiks otrā Starpkonfesionālā Tautas lūgšanu sapulce „Dievs, svētī Latviju!”. Tautas lūgšanu sapulce ir viens no lielākajiem starpkonfesionālajiem kristīgajiem pasākumiem Latvijā, kas pirmo reizi notika 2018.gadā par godu mūsu valsts simtgadei, guva plašu atzinību un pulcēja Latvijas lielāko kristīgo konfesiju vadītājus, garīdzniekus, un vairākus tūkstošus apmeklētājus.

Tautas Lūgšanu sapulci tiek plānots organizēt kā ikgadēju pasākumu, kura mērķis ir kopīga, vienota lūgšana, aicinājums pievērsties garīgiem jautājumiem un iestāšanās par kristīgām un ģimenes vērtībām Latvijā.

Arī šogad uzrunas teiks un par Latviju aizlūgs vadošo konfesiju bīskapi, garīgie vadītāji un pārstāvji. Pasākuma noslēgumā Latvijas draudžu mācītāji individuāli aizlūgs par cilvēku vajadzībām. Savu dalību šobrīd ir apstiprinājuši 124 mācītāji, praktiski no visām Latvijas konfesijām.

Tautas lūgšanu sapulcē īpaši svarīga nozīme ir slavēšanai un pielūgsmei un to vadīs slavēšanas līderi no dažādām Latvijas draudzēm. Piedalīsies arī vairāku simtu dalībnieku liels starpkonfesionāls kopkoris.

Tautas lūgšanu sapulce tiks pārraidīta tiešraidē un būs redzama mājas lapā www.dievssvetilatviju.info, kā arī ir plānota tiešā translācija “Radio Marija Latvija”.

Lūgšanu sapulces iniciatīva pieder Evaņģēlisko kristiešu draudzei “Kristus pasaulei” un tās mācītājam Mārcim Jencītim, taču pasākuma organizēšanā piedalās sadarbības partneri no dažādām Latvijas draudzēm. Šis nav vienas konfesijas vai draudzes, bet visus Latvijas kristiešus vienojošs pasākums ar mērķi lūgt un svētīt mūsu valsti.

Ikviens ir aicināts piedalīties, kopīgi lūgt un slavēt, un būt sadraudzībā šajā īpašajā notikumā – Tautas lūgšanu sapulcē “Dievs, svētī Latviju!” 19. oktobrī, plkst. 14.00 Rīgā, Skonto hallē, Melngaiļa ielā 1A. Ieeja ir bez maksas.

Plašāka informācija: https://dievssvetilatviju.info/
Kontaktinfo: Luīze Zveja, tālr. 20016806, epasts: luize.zveja@gmail.com.