Mums ir ļoti svarīga tīmekļa vietnes dievssvetilatviju.info lietotāju privātuma politika.
Šeit būs informācija par to, kādu lietotāja informāciju saņem tīmekļa vietne, un kā tā tiek apstrādāta.

Pēc Saeimas pieprasījuma, datu bāze ar savāktajiem parakstiem tiks salīdzināta ar pilsoņu reģistru.
Apmeklējot un izmantojot dievssvetilatviju.info, apmeklētājs piekrīt šeit aprakstītajiem privātuma politikas noteikumiem, tajā skaitā sīkdatņu (cookies) izmantošanas veidiem, ja vien apmeklētāja pārlūkprogramma nav iestatīta nepieņemt sīkdatnes.

 

PERSONAS DATU AIZSARDZĪBA:

 1. Dievssvetilatviju.info apmeklēšanas un izmantošanas laikā tīmekļa vietne var saņemt informāciju, kas satur personas datus:
   • netieši, iegūstot informāciju (piemēram: izmantojot sīkdatnes un citus tehniskus līdzekļus, lai pārraudzītu tīmekļa vietnes izmantošanu).
 2. Apmeklētāju personas datus tīmekļa vietne apstrādā, ievērojot Fizisko personu datu aizsardzības likuma noteiktās prasības un citus Latvijas Republikas tiesību aktus, kas reglamentē personas datu apstrādi un aizsardzību. Apstrādājot un glabājot apmeklētāja personas datus, tīmekļa vietne izmanto organizatoriskus un tehniskus līdzekļus, kas nodrošina personas datu aizsardzību no nejaušas vai nelikumīgas atklāšanas, maiņas, kā arī no jebkādas citas nelikumīgas apstrādes.
 3. Apmeklētājs piekrīt un atļauj tīmekļa vietnes reģistrēt, ievadīt, glabāt, sistematizēt, izmantot un jebkādā citā veidā apstrādāt apmeklētāja personas datus.
 4. Tīmekļa vietne nodrošina apmeklētāja personas datu aizsardzību un drošību, tiktāl, cik to nosaka Fizisko personu datu aizsardzības likuma noteiktās prasības un citi ES Vispārīgās datu aizsardzības regulas tiesību akti, kas reglamentē personas datu apstrādi un aizsardzību.

SĪKDATNES (cookies):

 1. Dievssvetilatviju.info tiek izmantotas sīkdatnes, kas nodrošina tīmekļa vietnes un tīmekļa vietnes dievssvetilatviju.info plašākas izmantošanas iespējas.
 2. Sīkdatnes ir sīkas teksta datnes, kuras tīmekļa pārlūkprogramma (piemēram: Internet Explorer, Firefox, Google Chrome vai Safari) saglabā tīmekļa lietotāja datorā, planšetdatorā vai viedtālrunī. Šādi tīmekļa vietnes var saglabāt arī tīmekļa lietotāja individuālos iestatījumus. Sīkdatnes parasti satur informāciju par tīmekļa vietnes nosaukumu, uzglabāšanas ilgumu ierīcē un unikālo numuru. Sīkdatnes var uzskatīt par veidu, kā tīmekļa vietne iegūst informāciju, kas tai ļauj atpazīt lietotāju un atbilstoši reaģēt.
 3. 2.3. Pastāv trīs galvenie sīkdatņu veidi:
   • Sesijas sīkdatnes ir pagaidu faili, kas tiek saglabāti lietotāja datorā, planšetdatorā vai viedtālrunī līdz sesijas beigām, tīmekļa vietnes atstāšanai vai tīmekļa pārlūkprogrammas aizvēršanai, un tie tiek izmantoti, lai piedāvātu pakalpojumus, kuriem nepieciešama verifikācija kādā konkrētā interneta vietnē;
   • Pastāvīgie sīkfaili tiek glabāti datorā, planšetdatorā vai viedtālrunī uz laiku, kas noteikts sīkfaila parametros vai kamēr tos izdzēš lietotājs, un tie tiek izmantoti, lai atcerētos lietotāja izvēlētos uzstādījumus un personalizētu saskarni;
   • Trešās puses sīkdatnes ļauj iegūt informāciju par to, kā tiek izmantotas tīmekļa vietnes, un lai nodrošinātu lietotājiem reklāmu saturu, kas optimāli pielāgots konkrētu lietotāju interesēm.
 4. Dievssvetilatviju.info neizmanto citas trešo personu, izsekošanas vai reklāmas sīkdatnes.
 5. Ar sīkdatnēm saistītā informācija netiek izmantota, lai personiski identificētu lietotāju. Sīkdatnes tiek izmantotas šādiem mērķiem:
   • pielāgošanai lietotāju vēlmēm;
   • izmantošanas optimizēšanai;
   • reklāmas un mārketinga optimizēšanas nolūkos, balstoties uz interesi par noteiktām priekšrocībām;
   • statistikas veidošanai par apmeklētāju skaitu.
 6. Tīmekļa vietne nodrošina apmeklētāja personas datu aizsardzību un drošību, tiktāl, cik to nosaka Fizisko personu datu aizsardzības likuma noteiktās prasības un citi ES Vispārīgās datu aizsardzības regulas tiesību akti, kas reglamentē personas datu apstrādi un aizsardzību.
 7. Sīkdatnes nav obligāti jāiespējo, lai tīmekļa vietne darbotos, taču sīkdatnes nodrošina tīmekļa vietnes plašākas izmantošanas iespējas. dievssvetilatviju.info ir iespējams neizmantot sīkdatnes, mainot pārlūkprogrammas iestatījumus, vai dzēst sīkdatnes, taču atsevišķos gadījumos dievssvetilatviju.info pārlūkošanas laikā var parādīties dažu funkciju ierobežojumi.