20. oktobrī Skonto hallē norisinājās pirmā Starpkonfesionālā Tautas lūgšanu sapulce „Dievs, svētī Latviju!”. Lūgšanu sapulces mērķis bija izaugsme katras konfesijas/draudzes ietvaros, kopīga vienota lūgšana un iestāšanās par kristīgām vērtībām Latvijā.

Šeit var apskatīties pasākuma bildes: https://bit.ly/2CWTOVC

 

Petīciju “Par kristīgām un ģimenes vērtībām” ir parakstījis arī Mārcis Jencītis – draudzes “Kristus Pasaulei” vecākais mācītājs un pasākuma organizators.

Petīciju “Par kristīgām un ģimenes vērtībām” ir parakstījis arī Jānis Pujats – Latvijas Romas katoļu baznīcas Kardināls.

Petīciju “Par kristīgām un ģimenes vērtībām” ir parakstījis arī Andris Ameriks – Rīgas domes priekšsēdētāja vietnieks.

Petīciju “Par kristīgām un ģimenes vērtībām” ir parakstījis arī Ainars Baštiks – Rīgas Mateja baptistu draudzes mācītājs, Bērnu, ģimenes un sabiedrības integrācijas lietu ex ministrs un Rīgas domes deputāts.

Petīciju “Par kristīgām un ģimenes vērtībām” ir parakstījis arī Modris Ozolinkevičs – Latvijas Vasarsvētku draudžu apvienības bīskaps.

Petīciju “Par kristīgām un ģimenes vērtībām” ir parakstījis arī Aleksejs Ļedjajevs –Draudzes “Jaunā Paaudze” bīskaps.

Petīciju “Par kristīgām un ģimenes vērtībām” ir parakstījis arī Krists Kalniņš – Latvijas Evaņģēliski luteriskās baznīcas arhibīskapa Jāņa Vanaga pārstāvis, Latvijas Evaņģēliski luteriskās baznīcas Rīgas iecirkņa prāvests un Vecās Sv.Ģertrūdes draudzes mācītājs.

Petīciju “Par kristīgām un ģimenes vērtībām” ir parakstījis arī Andris Kravalis – Latvijas Romas katoļu baznīcas arhibīskapa, metropolīta Zbigņeva Stankeviča pārstāvis, Rīgas arhidiecēzes ģenerālvikārs un Rīgas Sv. Marijas Magdalēnas draudzes prāvests Andris Kravalis.

Petīciju “Par kristīgām un ģimenes vērtībām” ir parakstījis arī Tālivaldis Tālbergs –Latvijas Kristīgā radio prezidents.

Petīciju “Par kristīgām un ģimenes vērtībām” ir parakstījis arī Jānis Ozolinkevičs – Latvijas Vasarsvētku draudžu apvienības goda bīskaps.

Petīciju “Par kristīgām un ģimenes vērtībām” ir parakstījis arī Elmārs Pļaviņš- Latvijas Nacionālo bruņoto spēku virskapelāns.

Petīciju “Par kristīgām un ģimenes vērtībām” ir parakstījis arī Andrejs Čebotarjovs- Rīgas Vasarsvētku draudzes Kristīgais centrs “Labā Vēsts” vecākais mācītājs.

Petīciju “Par kristīgām un ģimenes vērtībām” ir parakstījis arī Edgars Šneiders – Latvijas Apvienotās Metodistu baznīcas superintendents.

Petīciju “Par kristīgām un ģimenes vērtībām” ir parakstījis arī Kaspars Šterns – Latvijas Baptistu draudžu savienības bīskaps.